Jätkates PCSTO kodulehe kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest . Sulgen
(tühi)

Kataloog

Liising

Liisi järelmaks

Teenuse pakkujaks on Koduliising AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 40,61% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 650€, sissemakse 65€, lepingu periood 24 kuud, intress aastas 20%.
 

ESTO järelmaks

Info

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas SEB. Siin saate maksta internetipangas PayPal

Info

SmartPOST Eesti Post Cargobus DPD
   

Otsing

Tere tulemast, Logi sisse

OSTUTINGIMUSED

PCSTO.EE on lihtne ja soodne viis kaupade tellimiseks otse internetist.

Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad PCSTO.ее veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja PCSTO OÜ (edaspidi PCSTO) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

PCSTO.ee-poe hinnad võivad erineda kaupluste hindadest.

PCSTO jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades.

Kõik internetipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tellimuse vormistamine/ OSTUKORV

Internetipoest tellitud kauba eest on Teil võimalus tasuda pangalingiga või kanda internetipoe poolt väljastataval tellimusel toodud summa PCSTO OÜ arveldusarvele mõnel muul moel. Panga maksekorralduse täitmisel ärge unustage märkida tellimuse numbrit!

Peale raha laekumist toimetatakse kaup Kliendini tavaliselt 1–5 tööpäeva jooksul (eeldusel, et kaup on laos olemas). Arve saadetakse koos kaubaga.

Kui otsitud toode leitud, märkige soovitud ostukogus ning klikkige nupul "ostukorv". Avaneb infoaken, mis pakub Kliendile võimalust jätkata (valida veel mõni toode) või minna otse ostukorvi ja sooritada ost. Lehe paremal ülaservas kuvatakse ostukorvis olevate toodete kogus ja kogusumma. Ostukorvi sisu saab hiljem vabal valikul muuta. Kaupade koguste muutmiseks tuleb kogust tulbas suurendada või vähendada koguseid.

Kui Klient on kindel, et kõik soovitud tooted on ostukorvis vajutab nuppu "Kinnita tellimus". Tellimus on nüüd kinnitatud ja Kliendi e-maili aadressile laekub kinnituskiri tellimuse andmetega. 

Kõik korrektselt tellitud, kinnitatud ja makstud kaubad jõuavad kohale 1–5 päeva jooksul.

Aega hakatakse lugema raha laekumise hetkest PCSTO arveldusarvele.

KAUBA TAGASTAMINE

Veebipoest tellitud kauba ostmisel on eraisikust Kliendil (edaspidi Tarbija) õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tarbija võib lepingust taganeda, esitades PCSTO-le taganemisavalduse (Tüüpvormid on kättesaadavad: https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1030/1201/4001/JM_m41_lisa1.pdf ja https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1030/1201/4001/JM_m41_lisa2.pdf).

Taganemisavaldus tuleb PCSTO-le edastada koos tagastatava kaubaga posti teel aadressil Tuulemaa 20 / Madala 5a, Stroomi keskus, 10311 / 10313, Tallinn.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

Tagastada ei ole võimalik: avatud kilepakendiga CD-plaate, arvuti-mänge ja tarkvara.

Kauba koos tuleb tagastada kõik sellega kaasas olevad osad (sh kasutusjuhendid ja eemaldatavad detailid ning kaubaga kaasas olnud saateleht).

Tagastatud kauba eest kanname raha Tarbija poolt osundatud pangaarvele hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse jõudmisest PCSTO-ni.

Kauba tagastamise transpordikulud katab Klient. Kui Klient on Tarbija, siis kauba tagastamise transpordikulud moodustavad max 10 eurot, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Juriidilisest isikust Kliendile 14 päevane tagastamise võimalus ei kehti! Kui juriidiline isik keeldub tellitud kaubast, siis ostja on kohustatud hüvitama transpordi- ja administratiivsed (laoga seotud) kulud – tavaliselt umbes 20% kauba hinnast.

Pretensioonide esitamise kord

PCSTO poolt müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg (ainult Tarbija jaoks), välja arvatud akud, toiteplokid, adapterid.

Kauba puudustest tuleb Pcsto-le (info@pcsto.ee) teatada 2 kuu jooksul arvates puuduse avastamisest.

PCSTO ei vastuta:

  • • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud Kaupa kahjustamise eest
  • • Puuduse eest, mis on tekkinud Kaupa mittesihipärase kasutamise tagajärjel
  • • Kauba loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Läbirääkimiste ebaõnnestumisel on Tarbijal õigus esitada kaebus Tarbijakaebuste komisjonile. Muul juhul lahendatakse vaidlus Kliendi elu-/asukohajärgses kohtus.

 

Lp. Klient,

Informeerime Teid, et alates 1. aprillist  2014 koduelektroonika tellimisel, Teie poolt valitud aadressile (välisukseni) lisandub jõustuvast hinnakirjast transporditasu

  • • Side-by-side külmkapp 30 € / ühik
  • • Suur külmkapp (kõrgus >150 cm), külmakirst 25 € / ühik
  • • Pesumasin, pesukuivati, väike külmkapp (kõrgus <150 cm) 20 € / ühik
  • • Nõudepesumasin, pliit, integreeritav ahi, õhupuhasti 15 € / ühik
  • • Integreeritav pliidiplaat, tolmuimeja, mikrolaineahi 10 € / ühik

Palun arvestage transpordikulusid oma ostu sooritamisel. 

 

Anname Teile teada ,et Samsungi televiisorites pole menüüs vene keelt.